W Pacanowie kozy kują, więc Koziołek, mądra głowa, błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa. Właśnie nową zaczął podróż, by ją skończyć w Pacanowie. A co przeżył i co widział, blog ten wszystko Wam opowie.
Blog > Komentarze do wpisu

Nowe marzenie- Turks i Caicos

Mam kolejne marzenie do zrealizowania! Poznanie wysp Turks i Caicos. Z nieba wyglądają na Pacanów, którego szukam po całym świecie. Cudo, cudo, cudo!!!! Paleta kolorów od białego, przez żółty, zielony, turkusowy, błękitny, aż do ciemnego granatu.


Wyspy z wewnętrznymi jeziorami w kolorze beżowym, smugi z wody z turkusem, zielenią i brązami. Gra kolorów, którą stworzyła natura.

Potem Bahamy, następny spektakl, no nie wytrzymałam i się zwyczajnie poryczalam że wzruszenia, nad tymi widokami. A kiedy woda za któraś z wysp zaczęła się układać w różne odcienie smug zielono niebiesko granatowych, buzię miałam otwartą jak karp świąteczny.

No czegoś takiego w życiu nie widziałam!

Połączenia kolorów, kształty.

Do tego chmury tak się wtapiały, że nie wiedziałam czy lecę po niebie czy po wodzie.

Była taka ciepła i piękna, że kiedy zaczęło trząść samolotem porządnie, to pierwsza myśl, tak, tu i teraz mogę umrzeć :-)

Nie da się opisać słowami.

Nie umiem tego.

Nigdy wcześniej nie widziałam takiego koloru wody, tylu odcieni niebieskości, zieloności i granatu.

Chmury na wodzie rzucały ciemniejsze ślady, granatowe na turkusie.

Smugi, maznięcia i kłębki.

Tak, to najpiękniejsze z widoków, które dane mi było oglądać...

Najpiękniejszy mój lot.

 

 

 


czwartek, 27 lipca 2017, dopacanowa

Polecane wpisy

  • Ukraińskie Morze Martwe

    W Syhocie Marmarowskim pospacerowałam deptakiem, wypiłam kawę mrożoną, odwiedziłam pocztę i pojechałam na granicę. Tam ciśnienie mi się podniosło, kiedy po wyjś

  • Wiejskie życie rumuńskiej wsi w Săpânţa

    Săpânţa jest bardzo popularnym miejscem turystycznym i znalezienie taniego noclegu nie jest łatwe. Po nocy przy cmentarzu przeniosłam się w pobliże monasteru Să

  • Wesołe cmentarze w Sapanta

    Wkoło cmentarza w Săpânţa-Peri rozstawione są liczne kramy z pamiątkami. To dla licznych turystów, którzy odwiedzają wesoły cmentarz. Kiedy byłam tam w południe

Darmowe liczniki
Instagram