W Pacanowie kozy kują, więc Koziołek, mądra głowa, błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa. Właśnie nową zaczął podróż, by ją skończyć w Pacanowie. A co przeżył i co widział, blog ten wszystko Wam opowie.
Blog > Komentarze do wpisu

Na twardej ławeczce w Macu

Istambuł, Ateny.

Z pięciogodzinnym opóźnieniem doleciałam do Istambułu na lotnisko SAW, czyli to w części azjatyckiej miasta, z długim dojazdem. Musiałam zmienić na drugie lotnisko, IST leżące w części europejskiej. Normalnie przejazd zajmuje do dwóch godzin, mi zajął trzy :-)


Na szczęście w autobusie z SAW poznałam chłopaka, który pomógł mi w trzech przesiadkach. Promy po Bosforze nie pływały, bo mgła ;-)

W metrze za dużo ludzi, nie czułam się zbyt bezpiecznie, mimo licznych kontroli i wielu policjantów z długą bronią na każdej ze stacji metra.

Kiedy dojeżdżałam do Ataturka, dostałam sms, że mój lot do Aten jest opóźniony o 3 godziny!

Zbytnio się tym nie zmartwiłam, bo dostałam wstęp do saloniku i automatycznie skróciła mi się nocka oczekiwania na ateńskim lotnisku. Tam już nie ma miejsca do spania, czy wygodnego relaxu.

Dwie godziny wprawdzie spędziłam w półśnie na leżąco w Macu, ale głośna muzyka skutecznie nie dawała zasnąć.

Wąska ta ławeczka była do tego ;-) nie na moje okrągłości...

Potem śniadanie w moim ulubionym Lufthansy saloniku i spokojny lot do Warszawy :-)

Wróciłam...znów żywa.

 

 

 

 

 


środa, 05 kwietnia 2017, dopacanowa

Polecane wpisy

  • Santorini przed sezonem. Grecja

    Na maleńką wyspę, słynną wśród turystów, poleciałam wczesną wiosną, przed sezonem. Było cicho, spokojnie, pusto i ... zimno. Santorini będzie mi się kojarzyła z

  • Jedna z najpiękniejszych plaż

    Na Zakintos, jest uznawana za jedną z najpiękniejszych plaż świata, Plaża Wraku. Faktycznie cudowny kolor wody, oślepiająca biel piasku i tajemniczy wrak, klasy

  • Żółwiowa wyspa

    Symbolem greckiej wyspy Zakintos jest żółw. Widać to szczególnie w bogatym żółwiowym asortymencie pamiątek u tutejszych sklepikarzy. Te sympatyczne zwierzęta up

Darmowe liczniki
Instagram