W Pacanowie kozy kują, więc Koziołek, mądra głowa, błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa. Właśnie nową zaczął podróż, by ją skończyć w Pacanowie. A co przeżył i co widział, blog ten wszystko Wam opowie.
Blog > Komentarze do wpisu

Zakintoskie plaże

Przytkałam się troszkę. Pewnie dlatego, że wypad na tę klimatyczną wyspę bardzo mnie rozluźnił. Lenistwo w czystej postaci udzieliło się na dobre. Całonocne szaleństwa, późne wstawanie, aromatyczne greckie arbuzy i ciepło, słonko, plaża i kochane Psiapsiółki ... dobra, dobra, wracam już do rzeczywistości ;)

Na Zakintos jest kilka pięknych plaż. Większość czasu spędziłam w Alykanas. Z brzegu można zobaczyć góry pobliskiej wyspy - Kefalonii. Polecam czysta, piaszczystą plażę w tej miejscowości. Co ważne, nie ma jeżowców, które potrafią boleśnie uprzykrzyć urlop. Są za to liczni rodacy :>

Plaża idealna dla rodzin z małymi dziećmi, bo długo jest płytko, woda ciepła, czysta. Sama byłam zaskoczona, że owo miejsce mogę porównać z tymi, które widziałam na rajskich Malediwach. Różnica jest tylko jedna, na Malediwach jest mnóstwo kolorowych ryb i rafa oraz.... wszystko więcej kosztuje.

Na plaży można wypożyczyć leżaki z parasolem, komplet na cały dzień za 5 euro. Dla spragnionych liczne tawerny i knajpki przygotowały szeroką ofertę drinków i wszelkiego rodzaju posiłków.

Kto nie lubi lenistwa i woli aktywnie spędzić czas bez problemu znajdzie coś ciekawego. Nie są to wprawdzie tanie uciechy, ale raz się jest na urlopie ;) Polecam lot spadochronem za motorówką... niezłe przeżycie ;)

Dzięki ludziom, którzy byli wkoło mnie, czas na tym wyjeździe był jednym z najpiękniejszych w moim życiu :) czy Pacanowo może być gdzieś blisko....?


 

 

 

 

 

 

 


czwartek, 15 sierpnia 2013, dopacanowa

Polecane wpisy

  • Na twardej ławeczce w Macu

    Istambuł, Ateny. Z pięciogodzinnym opóźnieniem doleciałam do Istambułu na lotnisko SAW, czyli to w części azjatyckiej miasta, z długim dojazdem. Musiałam zmieni

  • Santorini przed sezonem. Grecja

    Na maleńką wyspę, słynną wśród turystów, poleciałam wczesną wiosną, przed sezonem. Było cicho, spokojnie, pusto i ... zimno. Santorini będzie mi się kojarzyła z

  • Jedna z najpiękniejszych plaż

    Na Zakintos, jest uznawana za jedną z najpiękniejszych plaż świata, Plaża Wraku. Faktycznie cudowny kolor wody, oślepiająca biel piasku i tajemniczy wrak, klasy

Komentarze
Gość: obroni, *.mtnsat.com
2013/08/19 12:16:10
wyglada na to, ze miala sporo dobrej zabawy :)
-
2013/08/19 12:30:09
Oj tak. Bawiłam się wspaniale... wspaniale! :)
Darmowe liczniki
Instagram