W Pacanowie kozy kują, więc Koziołek, mądra głowa, błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa. Właśnie nową zaczął podróż, by ją skończyć w Pacanowie. A co przeżył i co widział, blog ten wszystko Wam opowie.
Blog > Komentarze do wpisu

Pływający rynek

Niedaleko stolicy Tajlandii, w Damnoen Saduak jest pływający targ. Impreza zaczyna się koło godziny ósmej, kiedy przyjeżdżają pierwsi turyści. Na licznych kanałach kwitnie handel, głównie ze spragnionymi egzotyki przybyszami. Na wodzie, wprost z łodzi można kupić kapelusze, pamiątki, owoce czy nawet gorące dania. Tłok jak w godzinach szczytu na zatłoczonych ulicach.


Trzeba uważać na dłonie, gdyż łodzie często ocierają się o swoje boki.

Kanał, po którym pływają długie łodzie sprzedawców i kupujących, ma 32 kilometry długości. Na brzegach także są kramy i kramiki. Pływający targ można oglądać pływając łodzią za 6 usd lub spacerując brzegiem. Przed południem targ się kończy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


poniedziałek, 10 czerwca 2013, dopacanowa

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , *.adsl.inetia.pl
2013/06/13 15:02:33
Jedno z wspanialszym miejsc w Tajlandii - The Floating Market Thailand - nie dość, że niesamowite miejsce, to jeszcze okazja do niecodziennych zakupów regionalnych produktów. Zapraszamy także na nasz fanpage: www.facebook.com/basniowatajlandia
Darmowe liczniki
Instagram